ЗНО та ДПА

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року

 


 

З метою дистанційної підготовки до тестування учасники ЗНО можуть використовувати сайт ЗНО онлайн, на якому представлені всі завдання тестів зовнішнього оцінювання, що були запропоновані абітурієнтам Українським центром оцінювання якості освіти з часів запровадження незалежного тестування.

 

Готуємось до ЗНО

1) Функції Тема Функції. Графіки функцій.docx (6088086)

2)Показникові рівняння Підготовка до ЗНО.pdf (194254)

    Сайти з тестами ЗНО:

 https://zno.osvita.ua

 https://buki.com.ua/materials/matematyka/

 https://www.lvtest.org.ua/testy-zno-mynulykh-rokiv

https://zno-ua.net/

https://testodrom.krok.edu.ua/distant/index.php

https://www.lvtest.org.ua/testy-zno-mynulykh-rokiv

https://ukrainetest.com.ua/

https://ukrzno.at.ua/ – старі посібники до ЗНО

https://www.phoenicis.com.ua/

https://www.iznotest.info/matematika-2/

 

Основні правила при складанні ЗНО

1.              Якщо рівень Ваших знань такий, що Ви плануєте розв'язувати всі завдання, то встановіть для себе приблизний час, необхідний для виконання кожного завдання.

2.              Якщо Ваші знання є не надто ґрунтовними, то  не варто розпочинати роботу над розв'язуванням останніх завдань, а краще зосередитися на правильному розв'язанні перших 26-ти, бо вони легші.

3.              Якщо Ви зіткнулися із завданням, яке одразу не можете розв'язати, то не витрачайте на нього час — переходьте до виконання наступного. Розв'язання геометричних завдань потребує більше часу.

4.              Уважно читайте пояснення, які є в тестовому зошиті. Там вказано, що і як потрібно записувати до бланку відповідей.

5.              Тричі читайте умови завдань. В умовах можливі «пастки».

6.              У кожному блоці завдання різні за складністю, але оцінюються однаковою кількістю балів, тому розв'язуйте спочатку легші для Вас завдання.

7.              Якщо Ви розв'язали частину завдань й упевнені у правильності їх розв'язання, а інші не знаєте, як розв'язати, і часу залишилося обмаль, то спробуйте в решті завдань угадати відповіді і внести їх до бланку відповідей. Використайте при цьому інтуїцію, правило виключення та скористайтеся «правдоподібністю» можливих відповідей.